Dujinis židinys Bellfires „Horizon Bell M. 3“

Vis labiau Lietuvoje populiarėja dujiniai židiniai: rekomenduojame juos rinktis žmonėms, siekiantiems maksimalaus komforto bei nemėgstantiems nešioti malkų, ruošti jas, kūrenti ir t.t.

Įjungti dujinį židinį tetrunka keletą sekundžių: reikia tik paspausti nuotolinio valdymo mygtuką, ar planšetėje – mobiliame įrenginyje, pasirinkus tinkamą programėlę, įjungti židinį.
Olandijos gamintojas „BELLFIRES“ gamina židinius, kurių daugeliui išties užtenka tik išvesti koncentrinį dūmtraukį per sieną ir nekelti fasadu į viršų. Tokią galimybę reikia vertinti kiekvienu atveju atskirai, atsižvelgiant į projektą ir technines sąlygas. Įdiegtų pažangių degimo technologijų dėka, ko gero, plačiausią asortimentą Europoje turinčio „BELLFIRES“ dujinių židinių gamybos kompanijos židiniai ne tik kad neprimena melsvos dujų kolonėlės liepsnelės, bet ir ją apskritai sunku atskirti nuo degančių malkų liepsnos.

Komplektacija

Kiekvienam „“BELLFIRE“ židiniui standartiškai komplektuojama: dvigubas linijinis, centrinis arba „Premium“ degiklis (pagal židinio formą), poliruotas židinio stiklas, vidinė sienelių apdaila iš juodo vermikulito arba iš vertikaliai suskirstytų juodo plienų panelių; židinio apvadas, kuris gali būtų išsikišęs, arba paslėptų durelių tipo; vidinė dekoracija: keraminės malkos arba balti/pilki akmenėliai; nuotolinis židinio valdymas.

Papildomai komplektuojama: židinio vidinės sienelės iš „Ceraglass“, juodos ugnį atspindinčios keramikos, židinio stiklai iš antirefleksinio (be atspindžių) stiklo, židinio valdymas per WiFI modulį.

Dujinių židinių privalumai

Dujinis židinys reguliuojamas nuotoliniu valdymu – reguliuojamas degiklis, o tai reiškia, išskiriamos šilumos kiekis, galima valdyti mobiliuoju atsisiuntus programėlę ir nusipirkus priedą. Galima nustatyti norimą pasiekti temperatūrą, kurią pasiekęs židinys išsijungs, o nukritus temperatūrai vėl įsijungs.

Tinka žemo energetinio poreikio namams – uždaroji degimo sistema garantuoja visišką sistemos sandarymą, nereikia papildomo oro degimui privedimo, nesusidaro šilumos tiltelių – oras degimui tiekiams per išorinę kamino dalį.

Linefire 1 burnerLinefire 2 burners

Line Fire

LINIJINIS židinio degiklis

CENTRINIS DEGIKLIS

Centerfire 1 burner

Centerfire 2 burners